• Дослідження факторів формування особистої толерантності у студентів коледжів та практичні рекомендації щодо побудови стресостійкості в умовах війни

  Author(s):
  Maksym Gorikhovskyi (see profile) , Vitalii Lapchynskyi, Valerik Oganesyan
  Date:
  2023
  Subject(s):
  Vocational education, Ukraine Conflict (2014-)
  Item Type:
  Report
  Tag(s):
  Educación, Science, vocational education, College, College-students, Ukraine, Ukraine war, Research, report
  Permanent URL:
  https://doi.org/10.17613/t2wc-8n22
  Abstract:
  У червні 2023 року в Україні відбудеться перший випуск фахових молодших бакалаврів – це освітньо-професійний ступінь, що здобувається на рівнях фахової передвищої освіти. Перший набір на програми фахових молодших бакалаврів відбувся у вересні 2020 року. На долю цих студентів випало чимало випробувань, які вплинули не тільки на їхню академічну успішність, а й на психологічне здоров'я. Спочатку студенти в Україні пройшли тестування Світовою пандемією COVID-19 – період локдауни, який розпочався ще до того, як вони вступили на навчання, 12 березня 2020 року. Потім, протягом 2020-2022 років, Україна систематично запроваджувала режим локдауни відповідно до рівня захворюваності в регіоні. Освіта в Україні, яка в основному базувалася на аудиторному навчанні, змушена була комбінувати різні види навчання через глобальну пандемію COVID-19 – режим онлайн (дистанційне навчання) і офлайн (аудиторне навчання) у студентів та студентів відразу зіткнулися з проблемою, пов’язаних з низьким рівнем освіти. з адаптацією до режиму навчання поза межами аудиторії, що вимагало доступу до мережі Інтернет, ноутбука, телефона чи планшета. Перед закладами фахової передвищої освіти було поставлено завдання у стислі терміни запровадити таку форму навчання, щоб освітній процес не зупинявся під час карантинних обмежень і продовжував забезпечувати підготовку кваліфікованих фахів молодших бакалаврів. 24 лютого 2022 року, коли розпочалася російсько-українська війна, студенти, викладачі та керівники навчальних закладів увійшли в період стресу та невизначеності та перебували на вимушених канікулах протягом 2 тижнів для зниження рівня стресу та страху перед війною, а з 11 березня 2022 року розпочали там , де це можливо, дистанційний навчальний процес, який тривав до кінця ІІ семестру 30 червня 2022 року.
  Notes:
  Research on Factors of Personal Tolerance in College Students and Practical Recommendations for Building Stress Resilience in War is a report that presents the results of a study to examine the factors that contribute to the development of personal tolerance among college students and provides practical recommendations for building stress resistance in war.
  Metadata:
  Published as:
  Online publication    
  Status:
  Published
  Last Updated:
  5 months ago
  License:
  All Rights Reserved
  Share this:

  Downloads

  Item Name: pdf Звіт-за-результатами-дослідженняперед-фінальна-версія.pdf
    Download View in browser
  Activity: Downloads: 25